МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛІСУ

 

Сьогодні – Міжнародний День лісів. Саме у цей день особливо відзначається внесок лісів та лісового господарства у життя як громади певного регіону, так і суспільства в цілому.

Основним завданням Міжнародного дня лісу є привернення уваги жителів планети до проблеми збереження лісів, інформування про значимість лісових екосистем, їх дійсного стані, основні заходи їх захисту та відновлення.

Було би мабуть неправильно та що найменше нерозумно, якби лісогосподарські підприємства цього дня лишалися осторонь та були пасивними.

Так, і Млинівський лісгосп сьогодні намагався виконати ряд заходів по підвищенню лісистості свого регіону.

З першими весняними промінчиками сонця було організовано роботу у Вовковиївському шкільному лісництві по викопуванню власного посадкового матеріалу вирощено з допомогою юних лісівників. Саме ці сіянці сьогодні роз’їдуться по ділянках, де зростатиме молодий ліс.

По кожному лісництву підприємства протягом для інтенсивно проводилися роботи із створенню лісових культур, проведенню доповнень (виправлення) площ попередніх років створення, де в силу тих чи інших обставин відбувся відпад, закладанню плантації ялини новорічної, яка в майбутньому буде радувати не одну оселю. Саме такі роботи і є покликанням більшості лісівників Млинівщини.

Якщо говорити в цифрах, протягом Дня лісу було висаджено близько 28 тис. шт.. сіянців основних деревних порід на загальній площі7 га, доповнено лісових культур на площі5 га, висаджено 8 тис. шт.. сіянців ялини новорічної

На виконання даних робіт залучалися шкільне лісництво, працівники підприємства та його підрозділів, тимчасові робітники та інші.